רופאי העיניים בישראל ממליצים על סיסטיין, הטיפות ליובש בעיניים מס' 1 בארצות הברית

מסקר שנערך לאחרונה בקרב רופאי עיניים בישראל עולה כי רובם ממליצים על טיפות העיניים סיסטיין לטיפול ביובש בעיניים. יותר מ-50% מהרופאים הסכימו כי מגוון הפתרונות של סיסטיין מעניקים את ההקלה הטובה ביותר ליובש בעיניים.

 

סובלים מיובש בעיניים? העיניים צורבות לכם במהלך היום ובזמן הפעולות היומיומיות, כמו קריאה, עבודה מול מחשב, צפייה בטלוויזיה או נהיגה בשעת לילה הופכת קשות יותר? נראה שרוב רופאי העיניים בישראל* חושבים שטיפות העיניים סיסטיין הן הפתרון המומלץ.

סקר שערך מכון ברנדמן בחודש אוקטובר 2018 בקרב 70 רופאי עיניים בישראל, מצא כי 92% מהם ממליצים על טיפות העיניים סיסטיין לטיפול ביובש בעיניים. 57% מהם הסכימו במידה רבה עד רבה מאוד לאמירה כי מגוון הפתרונות של סיסטיין מעניקים את ההקלה הטובה ביותר לסובלים מיובש בעיניים מבין הטיפות הקיימות בשוק.

לחצו כאן לקבלת 20% הנחה על מגוון הפתרונות של סיסטיין

כשהעיניים צורבות: מה גורם ליובש בעיניים?
יובש בעיניים הוא תופעה הנובעת משינויים באיכות הדמעות או בכמותן. הוא מתבטא בתחושה של חוסר נוחות בעיניים, צריבה, דמעות, תחושת גוף זר בעיניים ועוד. יובש בעיניים יכול גם להקשות על ביצוע פעולות יומיומיות כמו קריאה, עבודה מול מחשב, צפייה בטלוויזיה או נהיגה בשעת לילה.

הגורמים ליובש בעיניים מגוונים:
גיל (יובש בעיניים הוא תופעה נפוצה אצל נשים בגיל המעבר וכן בקרב האוכלוסייה המבוגרת, כיוון שעם ההתבגרות איכות הדמעות יורדת), שינויים הורמונליים, תנאים סביבתיים, שימוש בתרופות מסוימות, עישון, הרכבת עדשות מגע לזמן ארוך, ניתוחי עיניים, מצמוץ מופחת – בעקבות עבודה ממושכת מול מסכים, בין השאר – או מצבים בריאותיים שונים. בכל מקרה, כאשר חשים יובש בעיניים מומלץ לפנות לרופא עיניים ולטפל בבעיה כדי למנוע סיבוכים.

לסיסטיין מספר ההמלצות הגדול ביותר*
ועל אילו טיפות עיניים ממליצים רופאי העיניים* בישראל? –על השאלה "אילו טיפות עיניים לעין יבשה הן הטובות והיעילות ביותר לדעתך?" ענו הנשאלים שסיסטיין הן הטובות ביותר.

המלצות רופאי העיניים* מצטרפות לאלו של הרופאים והאופטומטריסטים בארצות הברית, שם מוצרי משפחת SYSTANE ניצבים במקום הראשון בתחום. טיפות העיניים סיסטיין אולטרה יעילות לטיפול בתסמינים הנובעים מיובש בעיניים, הן מספקות הקלה משמעותית על תסמיני יובש בעיניים, הגנה רחבת טווח  ואף מתאימות לשימוש עם עדשות מגע.

*מבוסס על סקר שנערך בשנת 2018 בקרב רופאי עיניים.

אני מאשר/ת קבלת מסרים על הטבות, מבצעים ומידע שיווקי מלפידות מדיקל
הקופון נשלח בהצלחה!